Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie komunikacyjne w firmie Link4

W naszym kraju działa wiele firm ubezpieczeniowych oferujących polisy dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Link4 to towarzystwo działające od niemal 20 lat i w całym okresie działalności stawia na wysoką jakość obsługi. Firma posiada w ofercie szeroki zakres polis komunikacyjnych, których zakres może być zmieniany w zależności od preferencji klienta i zasobności jego portfela.

Podstawowy zakres ubezpieczenia

Wykupienie ubezpieczenia w Link4 to gwarancja szybkiej pomocy w przypadku kłopotów na drodze. W Polsce istnieje obowiązek posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej, ale nie znaczy to, że wszystkie oferty na rynku są identyczne. Różnią się zakresem usług dodatkowych oraz ceną składki ubezpieczeniowej. W przypadku firmy Link4 można liczyć na szybką likwidację szkody oraz zapewnienie samochodu zastępczego w razie wypadku lub utraty pojazdu na skutek kradzieży. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać rabat w wysokości 7% za samo wykupienie polisy przez Internet. Z taką ofertą warto zapoznać się bliżej.

Dodatkowe warianty ochrony

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to tylko początek możliwości, jakie ma kierowca po skorzystaniu z oferty Link4. Wśród ciekawych wariantów warto wymienić ubezpieczenie Assistance, które działa w przypadku awarii, po zaistnieniu wypadku na drodze lub po kradzieży pojazdu. Firma oferuje szybką pomoc techniczną na drodze i chwali się, dojazd specjalisty na miejsce zajmuje tylko 30 minut od zgłoszenia awarii. Kierowca może liczyć na naprawę samochodu na miejscu nieprzewidzianego zdarzenia, a w przypadku braku takiej możliwości na holowanie pojazdu do wskazanego miejsca na odległość nawet 500 km. Link4 proponuje również wykupienie pakietów Auto Assistance Plus i Komfort, które przewidują wynajem samochodu zastępczego nawet na okres 10 dni, a także holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski.

Ubezpieczenie Smart Casco

Dla osób, które nie chcą wykupywać pełnego ubezpieczenia Autocasco, firma Link4 przygotowała polisę o nazwie Smart Casco. Jest to umowa pozwalająca na uzyskanie odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody całkowitej, między innymi, po wypadku drogowym. Właściciel auta może liczyć na pomoc w przypadku uszkodzenia auto poprzez siły przyrody lub po kradzieży lub włamaniu do pojazdu. Zaletą pakietu Smart Casco jest niska cena składki ubezpieczeniowej, która wynosi nawet mniej niż 100 zł przy sumie ubezpieczenie wynoszącej 15 tysięcy zł.

Szeroka oferta ubezpieczeniowa firmy Link4 powoduje, że na objęcie ochroną swojego pojazdu mogą pozwolić sobie wszyscy kierowcy, niezależnie od poziomu dochodów. Firma ubezpiecza samochody nawet 15-letnie, które posiadają instalację gazową. Jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na polskim rynku ubezpieczeniowym.