Co obejmuje ubezpieczenie NNW oferowane przez Link4

W Polsce obowiązkowym typem ubezpieczenia jest polisa OC. Muszą ją posiadać wszyscy kierowcy, a w razie niedopełnienia tego obowiązku istnieje możliwość nałożenia kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Firmy ubezpieczeniowe oferują wiele wariantów polis komunikacyjnych w tym dobrowolną polisę NNW, czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jednym z towarzystw specjalizujących się w tego rodzaju ubezpieczeniach jest Link4 (najlepszy partner ubezpieczeniowy). Jest to firma działająca na rynku od wielu lat, która stale uzyskuje pozytywne opinie klientów.

Wsparcie finansowe po wypadku na drodze

Ubezpieczenie NNW w Link4 stanowi ochronę dla kierowcy oraz pasażerów po kolizji lub wypadku na drodze. Co ważne, obejmuje także sprawcę zdarzenia i gwarantuje wypłatę odszkodowania na podstawie określenia trwałego uszczerbku na zdrowiu. Polisę można wykupić wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, jako rozszerzenie podstawowego wariantu ochrony. Dzięki temu kierowca uzyskuje niższą cenę składki, którą można dodatkowo rozłożyć na dogodne raty. W ten sposób wykupienie rozszerzonej wersji polisy nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dużych kosztów jednorazowo i na zawarcie umowy może zdecydować się większa grupa właścicieli aut.

Szeroki zakres ochrony ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to pomoc dla całej rodziny kierowcy po wypadku komunikacyjnym. W firmie Link4 uzyskanie odszkodowania jest możliwe bez konieczności oczekiwania na zakończenie leczenia osób poszkodowanych. Ochrona obejmuje jazdę samochodem, a także obrażenia ciała powstałe w trakcie wsiadania lub wysiadania z pojazdu znajdującego się czasowo na parkingu. Odszkodowanie można przeznaczyć zarówno na pokrycie kosztów leczenia, jak i niezbędnej rehabilitacji. Pomoc finansowa jest wypłacana także w razie śmierci osoby ubezpieczonej. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy kierowcy wykonują długie przejazdy na terenie całego kraju w ramach obowiązków zawodowych lub prowadzonej działalności gospodarczej.

Szybki dostęp do lekarzy specjalistów

Polisa ubezpieczenia NNW firmy Link4 może być dodatkowo rozszerzona o ubezpieczenie o nazwie “Wracaj do zdrowia”. Zapewnia ona szybki dostęp do lekarzy specjalistów, a także różnego typu badań i zabiegów ambulatoryjnych, które są niezbędne do wykonania po wypadku drogowym. Oferta firmy Link4 pozwala ochronić się przed kosztami leczenia, których nie da się wcześniej przewidzieć. Dlatego na ubezpieczenie NNW powinni zdecydować się wszyscy właściciele aut, którym zależy na zabezpieczeniu finansowym siebie i swoich bliskich.